در کجارو بررسی بنویسید و شب یلدا میهمان کجارو در رستوران مون لانژ تهران باشید.

کجارو مسابقه‌ای به مناسبت شب یلدا ترتیب داده که با شرکت در آن شانس برنده شدن یک میز دو نفره در شبی رویایی به همراه پذیرایی VIP در رستوران لوکس مون لانژ تهران را خواهید داشت.

برای شرکت در مسابقه کافی است که نظرات خود را دریاره رستوران، هتل و دیدنی‌هایی که تجربه کرده‌اید، با دیگران در میان بگذارید. هر چه نظرات بیشتری ارسال کنید، امتیاز و شانس شما برای برنده شدن در مسابقه افزایش می‌یابد. لطفا اگر تصویری از مکانی که برای آن نظر ارسال می‌کنید در اختیار دارید، آن را نیز آپلود کنید تا به نام خود شما در کجارو قرار گیرد. آپلود عکس نیز به امتیاز شما در مسابقه اضافه می‌کند. 

قوانین مسابقه

  • برای شرکت در مسابقه حتما باید در کجارو حساب کاربری داشته باشید و با حساب کاربریتان وارد سایت کجارو شوید؛
  • بررسی شما باید بر اساس تجربه شخصی‌تان نوشته شود؛
  • نظرات و بررسی‌های کلی و غیرمفید در مسابقه شرکت داده نمی‌شوند. فقط بررسی‌هایی که توسط کجارو تایید شوند در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوند؛
  • پایان مسابقه ۲۶ آذرماه است و پس از آن قرعه‌کشی انجام می‌شود.

جایزه

جایزه مسابقه پذیرایی VIP در رستوران لوکس مون لانژ زعفرانیه تهران برای دو نفر است. برنده مسابقه می‌تواند با انجام هماهنگی در یکی از روزهای ۲۹ آذر، ۳۰ آذر یا ۱ دی به همراه یک نفر، شب یلدای رویایی را در رستوران مون لانژ زعفرانیه تهران تجربه کند.

برای شرکت در مسابقه روی دکمه زیر کلیک کرده، در فیلد اول شهر را انتخاب کنید و در فیلد دوم نام رستوران، هتل یا جاذبه گردشگری مورد نظرتان را انتخاب کنید تا در صفحه آن بتوانید امتیاز داده و نظر خود را بنویسید.

جستجوی تور مسافرتی